Istnieje mnóstwo różnych rodzajów automatów, które mogą wydawać się kłopotliwe, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kasynami online. Ten przewodnik pomoże ci przejść przez dżunglę zabawnych gier.

Klasyczne automaty

Zwroty klasyczne mają różne znaczenia. Tradycyjne gry wrzutowe oparte na mechanicznych działaniach określane są jako klasyczne gry. Zwrot opisuje także współczesne gry, które mają wyglądać podobnie do tradycyjnych klasycznych maszyn. Ogólnie rzecz biorąc, klasyczne automaty to automaty do gry, które mają trzy spinningi z prętami i klasycznymi symbolami, takimi jak dzwonki wolności i czereśnie.

Współczesne automaty mają podobny charakter do rodzimych 3-bębnowych automatów do gry, które były powszechnie nazywane jednorękimi bandytami. Nowoczesne klasyczne automaty do gier oferują bonusy, progresywne wypłaty oraz różne motywy, w przeciwieństwie do początkowych automatów z 3 bębnami. Chociaż te maszyny wykorzystują moc elektryczną”

The Classic vs Video Slots

Automaty są najczęściej podzielone na dwie grupy; klasyczne automaty i automaty wideo. Te dwie kategorie były pierwotnie oparte na różnych technologiach. Nowsze gry działały w oparciu o specjalne oprogramowanie do gier i dlatego były nazywane grami wideo. Z drugiej strony starsze modele z trzema bębnami opierały się na mechanicznie obracających się szpulach i nazywane były klasycznym gniazdem. Niemniej jednak liczba rolek stanowi dużą różnicę między tymi grami.

W dzisiejszych czasach wszystkie automaty online i większość automatów do gry na lądzie to gry wideo, ale automat 3-bębnowy nie należy do tej kategorii. W grach wideo możesz wybierać spośród różnych tematycznych automatów wideo, które mają 5 i 7 spinningów.

Przeczytaj więcej o historii automatów do gier tutaj.”

Progresywne automaty

Te automaty zazwyczaj oferują stale rosnący jackpot. Zarówno samodzielne maszyny, jak i urządzenia sieciowe oferują ten rodzaj jackpota. Jackpot jest kumulowany poprzez odjęcie części zakładów graczy i zsumowanie wszystkich odejmów. Progresywne automaty mają tendencję do przyciągania wielu graczy, co powoduje, że jackpot jest większy niż zwykle. Problem z jackpotem polega jednak na tym, że zazwyczaj nie ma szans na trafienie.”

Bonusowe automaty

Są to gry na automatach, w których obowiązuje runda zakładów, która oferuje dodatkowe nagrody oprócz zwykłych spinningowych bębnów i symboli, ale nie wszystkie automaty online oferują dodatkową rundę bonusową. Większość slotów powyżej poziomu niklu i pensa zwykle zawiera pewien rodzaj rundy bonusowej. Należy zauważyć, że automaty bonusowe nie są zdominowane przez same kasyna online; Automaty do gry na lądzie również włączają rundy bonusowe przez długi czas, zanim pojawią się gry hazardowe online.

Automaty Multi-Reel i Multi-Payline

3-bębnowy automat do gier jest tradycyjnie znany jako klasyczne gry, ale automaty do gier, które zawierają ponad 3 spinningi są określane jako automaty z wieloma szpulami. Te gniazda obejmują 5, 7 i 9 bębnowych gniazd. Z kolei automaty z wieloma liniami to automaty do gry, które mają więcej niż jedną linię wypłat.

i-Sloty

Są to automaty z 5-rolkowym motywem opracowanym wyłącznie przez Rival. I-Sloty oferują dodatkowe funkcje dodatkowe w stosunku do tradycyjnych. Funkcje obejmują drugi ekran, konkretną fabułę gry i animowane obrazy, a wszystkie one mają na celu uatrakcyjnienie gry. Wszystkie gry i-Slot mają 5-bębnowa, wielokrotną nominację, z różnymi minimalnymi i maksymalnymi zakładami, różną liczbą linii wypłat i różnymi wypłatami.”

Jak gra się w Klasyczny Slot

Jeśli chcesz zagrać w klasyczną grę, musisz znać tylko opcje automatów i przyciski używane do robienia zakładów, wybierać linie wygrywające, ustalać wysokość zakładów i aktywować bębny automatów. Procedura gry na automatach jest taka sama na wszystkich automatach, więc nie ma znaczenia, jaka gra i ile wydać na grę.

Zasady gry

Kiedy już zdecydujesz, jaką kwotę chcesz umieścić w grze, musisz wybrać właściwy automat. Wymagana jest maszyna, która ma wysoki procent zwrotu z nominałem monety, który pasuje do twojego ogólnego stanu posiadania. Takie postępowanie pomoże ci zarobić więcej pieniędzy i nie stracić wszystkich pieniędzy na raz. Możesz rozpocząć grę po wybraniu żądanego automatu. Aby zagrać w klasyczną grę na automatach, wybierasz tylko monety, które lubisz, oraz liczbę linii wygrywających, które chcesz aktywować na spin.

Jak wygrywać na automatach

Ten tekst opisuje najskuteczniejsze sposoby wygrywania w grach online i offline.

  1. Zarządzanie bankrollem.

Jeśli chcesz zbudować lepszą strategię gry, musisz najpierw wybrać swój bankroll i zakłady. Zaleca się, abyś rozciągnął swoją kwotę obstawiania i przegrał wszystko, co wygrasz. Jeśli przegrasz, przegrywasz. Unikaj gonienia swoich strat, ponieważ możesz stracić jeszcze więcej.

  1. Ustaw limity zakładów.

Twoje limity zakładów i bankroll powinny określać automat do gry, w który grasz. Nie wolno ci uprawiać hazardu za pieniądze, których nie możesz przegrać. Przeczytaj więcej o tym, jak możesz rozszerzyć swoją grę, zarządzając swoim budżetem.

  1. Zawsze stawiaj zakład maksymalny na automatach progresywnych.

Obstawiaj wszystkie linie wygrywające i maksymalną liczbę monet. Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której uzyskasz najlepszą kombinację, ale nie wygrasz jackpota tylko dlatego, że nie obstawiłeś zakładu Max.

  1. Szukaj dodatkowych bonusów.

Zawsze szukaj automatu, który ma specjalne oferty i dodatkowe bonusy. Gry są fajne i oferują większe szanse na wygraną.

  1. Graj tylko na luźnych maszynach.

Zawsze szukaj luźnych gniazd z wysokimi zwrotami – sprawdź procent zwrotu. Z reguły automaty o wartości 5 EUR i wyższej zazwyczaj oferują najwyższe wygrane, nawet do 99%.

  1. Weź lekcje na automatach.

Zanim zagrasz na prawdziwe pieniądze, powinieneś ćwiczyć, aby poznać dostępne opcje gry i nauczyć się zwycięskich strategii. Darmowe automaty do gier lub automaty wrzutowe oferowane w trybie zabawy ułatwiają zapoznanie się z grami automatowymi.

  1. Przeczytaj tabelę wypłat przed rozpoczęciem gry.

Tabela wypłat pozwoli Ci poznać kombinacje, które mogą potencjalnie wygrać pieniądze. Daje także wyobrażenie o tym, czego się spodziewać po wypłatę. Automat z najwyższą wygraną działa lepiej.

  1. Unikaj mitów dotyczących gniazd.

Nie ma to jak zimna lub gorąca maszyna; dowolna maszyna, którą wybierzesz, pozwoli ci spokojnie grać w swoją grę. Co najważniejsze, żaden system zakładów na zakłady nie jest w 100% skuteczny, więc nie marnuj swoich pieniędzy na kupowanie strategii automatów do gry.

  1. Skorzystaj z automatów do gry.

Obozy w kasynie są zwykle dostarczane w formie bezpłatnego lunchu lub kolacji, bonusów, biletów, pokoi hotelowych i innych form. Obozy te mogą pomóc ci zaoszczędzić pieniądze, które wydasz na posiłki i zakwaterowanie, i zamiast tego wykorzystać pieniądze do gry.