Najlepsze automaty z jackpotem progresywnym i stałym

Polecane automaty z jackpotem

Masz dylemat, które gry kasynowe wybrać? Spróbujemy rozwiązać Twój problem. Dziś polecamy automaty z jackpotem. Wyjaśniamy na czym polega jackpot progresywny oraz stały. Sprawdź, które sloty z jackpotem są najchętniej wybierane przez graczy w 2020 roku.

Czym właściwie jest jackpot?

Jackpot to marzenie każdego gracza, który rozpoczyna przygodę z kasynem online. Jego trafienie wiąże się zawsze z wysoką nagrodą pieniężną. Stąd też tylko nieliczni zaznali smaku jackpota. Jak go trafić? Po prostu musisz ujrzeć na bębnach automatu odpowiednią kombinację, aktywującą jackpota. Zadanie jest nieraz karkołomne, ale opłaca się próbować. Kto wie, czy szczęście nie uśmiechnie się akurat do Ciebie? 

Warto także, byś wiedział, że nie wszystkie automaty z jackpotem działają tak samo. Kasyna online wyróżniają dwa typy jackpotów – progresywny oraz stały.

Jackpot stały jak sama nazwa wskazuje posiada określoną, stałą wartość. Przykładowo za jego trafienie zgarniesz 10 000 złotych bez względu na zainteresowanie graczy danym automatem online. Najczęściej jednak, by trafić jackpota stałego trzeba grać na naprawdę bardzo wysokich stawkach.

Progresywny jackpot różni się od stałego tym, że nie ma z góry narzuconej puli nagród. Ta zmienia się, a właściwie to rośnie w zależności od obrotu. Oznacza to tyle, że każda złotówka włożona w maszynę przez Ciebie lub innego gracza, powoduje wzrost jackpota. Jak widać, im później trafisz jackpot progresywny, tym więcej wygrasz. Zwłaszcza, kiedy pula kumuluje się przez kilka tygodni, czy nawet miesięcy.

Polecane automaty z jackpotem progresywnym

Na liście najpopularniejszych slotów z jackpotem progresywnym znajdziemy między innymi Mega Moolah od Micrograming, który na rynku zadebiutował już w 2009 roku i cieszy się nieustającą sympatią wśród graczy. Największy jackpot wynosi około miliona euro i wciąż się akumuluje. Co ciekawe, rekordowe trafienie jackpota na Mega Moolah wyniosło ponad 13 milionów euro i miało miejsce w 2015 roku.

Kolejne, ciekawe sloty z jackpotem to chociażby Wheel of Fortune, czy Hall of Gods. Pierwsza propozycja osiąga jackpota w granicach miliona euro i co ciekawe, gracze na tym automacie trafiają główną wygraną częściej, niż na innych slotach. Z kolei Hall of Gods spod ręki NetEnt to klasyczny slot, który bije rekordy popularności w krajach nordyckich, ale coraz częściej staje się także pierwszym wyborem wśród kasyn w Polsce.

Polecane automaty z jackpotem stałym

  • Black Horse
  • Jackpot 6000

W przypadku slotów ze stałym jackpotem, w naszym zestawieniu wygrywa Black Horse. Jest to automat, w którym wcale nie musisz grać na najwyższych stawkach, żeby rozbić bank. Wszystko uzależnione jest tylko i wyłącznie od towarzyszącego Ci szczęścia. Warto zastanowić się także nad automatem o dźwięcznie brzmiącej nazwie Jackpot 6000, który do złudzenia przypomina klasykę gatunku z knajp, czy barów w Polsce. Ten klasyczny slot o ciekawej retro oprawie graficznej potrafi przynieść naprawdę dużego jackpota.

Czy warto grać tylko w sloty z jackpotem?

Oczywiście, że automaty z jackpotem są tym, co najbardziej kusi. Wszak, kto by nie chciał trafić wysokiego bonusu w kasynie i pójść w miasto świętować? Niemniej jednak, jackpoty nie są jedynymi bonusami w kasynach. Istnieje tutaj także wiele slotów z innymi premiami, rundami i grami bonusowymi, które niejednokrotnie potrafią być korzystniejsze od jackpota, między innymi ze względu na większą częstotliwość wygranych. Wszystko tak naprawdę zależy od indywidualnych preferencji gracza, ryzyka, które chce podjąć oraz oczywiście – szczypty szczęścia.

Powiązane wiadomości