Jak wygrać w ruletkę? Poradnik i strategia gry

Jak wygrać w ruletkę?

Ruletka od wielu, wielu lat cieszy się gigantyczną popularnością na całym świecie. Choć gracze mają do wyboru wiele gier hazardowych – od pokera zaczynając, a na automatach online kończąc, to ruletka wciąż należy do najchętniej wybieranych rozrywek, czy to w kasynach online, czy stacjonarnych. Wobec tego wielu graczy zadaje sobie pytanie, jak wygrać w ruletkę? Czy jest skuteczna strategia gry, która w połączeniu ze szczyptą szczęścia da wygraną? Zobacz nasz poradnik, w którym opisaliśmy najważniejsze aspekty gry w ruletkę. 

Jak wygrać w ruletkę?

Jak to zwykle, w przypadku gier hazardowych bywa, na dłuższą metę wygrywa zawsze kasyno (w tym przypadku ruletka). Są jednak momenty, w których szczęście uśmiecha się do graczy. Stosując odpowiednią strategię gry, zwiększysz prawdopodobieństwo wygranej. Zanim jednak przejdziemy do konkretów, musisz pamiętać o dwóch, podstawowych rzeczach. Ze względu na buzujące emocje, często zapominają o nich początkujący gracze.

  • Po pierwsze: nie ma 100% skutecznej strategii gry w ruletkę. W Internecie możesz napotkać wiele ofert, czy systemów gwarantujących wygrane. Tak się jednak nigdy nie stanie. Odpowiednia strategia jedynie zwiększa Twoje szanse, nic nie gwarantując.
  • Po drugie: wyniki są zawsze przypadkowe. Początkujący gracze często łapią się na prostym błędzie. Myślą, że poznali odpowiedź na pytanie, jak wygrać w ruletkę. Skoro pięć razy z rzędu wypadła czerwona, to przecież teraz musi paść na czarną. Nic bardziej mylnego. Poprzednie wyniki w ruletce, nie determinują kolejnych. Wszystko dzieje się przecież losowo, dzięki generatorowi liczb losowych.

Strategia gry w ruletkę

Poznałeś już dwa najważniejsze zagadnienia. Pora przejść do tego, jak grać w ruletkę, aby wygrać. Przede wszystkim: nie kombinuj za dużo. Stosuj proste systemy, zwiększając prawdopodobieństwo wygranej.

  • Ruletka gwarantuje 50% szans na wygraną (w przypadku obstawiania połówek: czarna/czerwona, parzysta/nieparzysta itd.). Przewagę ruletce daje liczba 0. Dlatego też zawsze, jako początkujący gracz graj na proste systemy, jak kolory, parzysta/nieparzysta lub na zakresy liczb.
  • Nigdy nie graj za najniższą stawkę. W ruletce, w przeciwieństwie do innych gier hazardowych, im dłużej grasz, tym mniejsze szanse na wygraną. Dlatego też podziel bankroll tak, aby wystarczyło na kilkanaście obrotów. Jeżeli szczęście dopisze, wygrasz. Jeśli nie, zmień stół lub spróbuj szczęścia innym razem.
  • Przy wyborze stołu, sprawdzaj statystyki, o ile jest to możliwe w danym kasynie. Unikaj gry na stołach ruletki, na których często wypada liczba “0”. Statystycznie zmniejsza ona Twoje szanse na wygraną.
  • Nie obstawiaj zawsze tych samych liczb, kolorów, czy zakresów. Zmieniaj je, ale też nie patrz ślepo w poprzednie wyniki, gdyż nigdy nie determinują one kolejnych liczb.
  • Nigdy nie odgrywaj się. Przegrałeś kilka razy z rzędu i chcesz “podkręcić” stawkę, aby szybko się “odkuć”? Błąd, duży błąd, by nie powiedzieć, najczęściej popełniany błąd w grze w ruletkę. Taką metodą, zamiast poznać odpowiedź na pytanie, jak wygrać w ruletkę, szybko wyzerujesz swoje konto.

Jak sam widzisz, nie ma jednego, prostego systemu, czy strategii na grę w ruletkę. Dużo zależy w tej grze od szczęścia, ale też nie popełniania podstawowych błędów. Dlatego też w naszym poradniku zamieściliśmy rzeczy, których powinieneś unikać, jeśli chcesz wygrać w ruletkę. Chcesz spróbować szczęścia? Zobacz, jak otworzyć konto w kasynie online. Krok po kroku opisujemy, w jaki sposób zarejestrować się w kasynie, aby móc zagrać w ruletkę, czy inne gry hazardowe.

Powiązane wiadomości